Przypominamy, że od 04.05 rusza akcja Rowerowy Maj.
W akcji mogą brać udział wyłącznie dzieci posiadające zgody od rodziców lub opiekunów.
W poniedziałek przedszkolaki otrzymają dzienniczki do zbierania naklejek.
Ułatwienia dostępu
Przypominamy, że od 04.05 rusza akcja Rowerowy Maj.
W akcji mogą brać udział wyłącznie dzieci posiadające zgody od rodziców lub opiekunów.
W poniedziałek przedszkolaki otrzymają dzienniczki do zbierania naklejek.
Od poniedziałku nasze przedszkolaki uczestniczyły w ciekawych i angażujących zajęciach poświęconych trosce o naszą planetę.
Dzieci poznawały różne sposoby dbania o środowisko – dowiedziały się, jak ważna jest segregacja odpadów,
oszczędzanie wody, sadzenie nowych drzew.
Drodzy Rodzice,
informujemy, że 27 kwietnia odbędzie się w naszym przedszkolu sesja zdjęciowa. Temat przewodni sesji to PLAŻA.
Szanowni Rodzice,
w naszym przedszkolu rusza Tydzień Ekologiczny. Każdego dnia dzieci będą poznawać proste sposoby dbania o planetę poprzez zabawy, doświadczenia i wspólne działania.
Strona 2 z 3