Pierwszy Dzień Wiosny w naszym przedszkolu!
To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, zabawy i zdrowych inspiracji.
Dzieci poznawały oznaki wiosny, śpiewały wiosenne piosenki po polsku i angielsku oraz uczestniczyły w „Wiosennej opowieści logopedycznej” , rozwijając swoją wyobraźnię i umiejętności językowe.
W ramach projektu „Wiem, co jem" odbyły się także kulinarne zajęcia, podczas których przedszkolaki przygotowały pyszną i zdrową potrawę – gnocchi ze szpinakiem. Było smacznie i bardzo zielono!
Nie zabrakło również tradycji – wspólnie wyruszyliśmy na wiosenny przemarsz z Marzanną w okolicy przedszkola, żegnając zimę i witając cieplejsze dni.
Na zakończenie dnia zaprosiliśmy Rodziców na degustację zdrowej lemoniady, przygotowanej przez dzieci – w naszej szatni zrobiło się naprawdę wiosennie i świeżo.
Dziękujemy za wspólnie spędzony, pełen radości dzień!
