Ułatwienia dostępu

Witaj wiosno !

Pierwszy Dzień Wiosny w naszym przedszkolu!

To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, zabawy i zdrowych inspiracji.

Dzieci poznawały oznaki wiosny, śpiewały wiosenne piosenki po polsku i angielsku oraz uczestniczyły w „Wiosennej opowieści logopedycznej” , rozwijając swoją wyobraźnię i umiejętności językowe.

 W ramach projektu „Wiem, co jem" odbyły się także kulinarne zajęcia, podczas których przedszkolaki przygotowały pyszną i zdrową potrawę – gnocchi ze szpinakiem. Było smacznie i bardzo zielono!

Nie zabrakło również tradycji – wspólnie wyruszyliśmy na wiosenny przemarsz z Marzanną w okolicy przedszkola, żegnając zimę i witając cieplejsze dni.

Na zakończenie dnia zaprosiliśmy Rodziców na degustację zdrowej lemoniady, przygotowanej przez dzieci – w naszej szatni zrobiło się naprawdę wiosennie i świeżo.

Dziękujemy za wspólnie spędzony, pełen radości dzień!


O nas

Przedszkole Nr 190
ul.Racławicka 30a
02-601 Warszawa

  

Pliki cookie

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy jej funkcjonalności oraz dostosowania do Twoich potrzeb. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Więcej informacji